Dodajemy języki już od 2005 roku!

Wytwórnia Języka to łódzka szkoła językowa z pasją, wiedzą i doświadczeniem kilkunastu lat skutecznej nauki języków obcych. Co sprawia, że wybierają nas kolejni i kolejni mieszkańcy Łodzi chcący dodać sobie język?

expand_more
 

Wytwórnię wyróżnia metoda — umiemy powtarzalnie dostarczać niepowtarzalny efekt, jakim jest opanowanie nowego języka.

To coś więcej niż zabawa, z której nic nie zostaje na potem i coś innego niż mechaniczna nauka słówek i gramatyki.
My naprawdę WYTWARZAMY nowy język w głowie - oczywiście z Twoim pełnym wsparciem.Poznaj bliżej Twoją przyszłą ulubioną szkołę językową:

Metoda komunikatywna

Uczenie się przez działanie, 'wchłanianie' nowe języka poprzez zaangażowanie się i aktywne ćwiczenia – to naprawdę działa!


Metoda komunikatywna to jedna z najskuteczniejszych dróg nauki nowego języka, a my dopracowaliśmy ją do perfekcji.

Direct Language Lab

Direct Language Lab to unikalne podejście do nauki języków obcych: cała gama podręczników, ćwiczeń i multimediów wspierających Twój językowy cel.


Materiały Direct Language Lab cieszą się uznaniem lektorów na całym świecie.

Lektorzy z 'tym czymś'

Każda szkoła językowa jest tak dobra, jak jej lektorzy. Jaka jest Wytwórnia?


Taka, jak i ludzie, których ty spotkasz: skupiona na Twoich postępach, ale i radości uczenia się nowych rzeczy, i zawsze gotowa do pomocy. To profesjonalizm i przyjazne podejście — w każdym języku!

7 kolejnych powodów, by wybrać Wytwórnię:

To dopiero początek! Powodów, by wybrać Wytwórnię Języka, jest dużo więcej. To nie przypadek, że niezmiennie od 2005 r. kolejne osoby, które szukają dobrej szkoły językowej w Łodzi, oglądają dziesiątki ofert i decydują się właśnie na nas.

 • Szybkie efekty

  Udowodnimy Ci, że masz większe językowe zdolności, niż myślisz. Skoro umiesz tak trudny język jak polski, to inne pójdą już z górki. To kwestia własnej aktywności, lektora i metody. Te dwie ostatnie rzeczy otrzymasz od nas, pierwszą dostarczysz Ty – i gotowe!

 • Interakcja i motywacja

  Każdy kursant od początku mówi, słucha innych, a potem mówi jeszcze więcej. Tak działa język i tak działa 'dodawanie' nowego języka do swoich zasobów. Komunikujemy się, ćwiczymy i doskonalimy praktyczne umiejętności, aż nasz umysł uzna trenowany język za 'swój'.

 • Przyjazna atmosfera

  Konfigurujemy grupy tak, by każda wzajemnie inspirowała się do nauki, dobierając osoby na podobnym poziomie i o podobnych oczekiwaniach. Kursanci chwalą nas za kameralny styl pracy (grupy poniżej 10 osób), co pozwala im uzyskać o wiele szybsze postępy w tym samym czasie. W Wytwórni z każdych zajęć wychodzisz, umiejąc więcej.

 • Pełne zaangażowanie

  Każdy kursant, który dobrze zda egzamin językowy, zdobędzie pracę dzięki nowemu językowi albo zrealizuje inny swój cel, to dla nas powód do dumy. Dlatego angażujemy się szczerze i na 100% w każdą godzinę, którą z Wami spędzamy. Nasz zespół to ludzie z uniwersyteckim wykształceniem i odpowiednim doświadczeniem dydaktycznym, tak lektorzy, jak native speakerzy. Niektórzy związani są z nami od samego początku. Jesteśmy tu na lata, i nasze zadanie traktujemy bardzo poważnie.

 • Jakość zamiast ilości

  Wiemy, co działa w uczeniu się języka, umiemy dopasować się do danej grupy czy kursanta, mamy też sprawdzone programy nauczania dla każdej grupy wiekowej oraz różnych poziomów zaawansowania. Zobaczysz, uda się!

 • Łatwy dojazd i bezpłatny parking

  Z łatwością dojedziesz do nas (Paderewskiego 63, Łódź Górna) autobusem lub tramwajem, a jeśli jesteś zmotoryzowany/a, przywita Cię u nas darmowy parking.

 • Dowód jakości

  Co prawda szkół językowych o wiek się nie pyta, ale to ważne dla osób, które zastanawiają się nad wyborem. Wytwórnia Języka to wybór łatwy i bezpieczny, bo przez ponad osiemnaście lat działania sprawdziły nas tysiące osób z Łodzi i okolic. Nie powstaliśmy wczoraj, więc możesz być pewien tego, co oferujemy.

Pozostaje tylko wybrać język, który chcesz dodać do swoich umiejętności :).

Zaczynajmy!

Wiadomość do Wytwórni

Jako eksperci do czytania, mówienia i pisania w wielu językach – odpowiemy Ci szybko, dokładnie i z przyjemnością. Czekamy na Twoją wiadomość!

Gwarantujemy poufność informacji i chronimy dane klientów.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=