Kursy dla dzieci

Jeśli masz mniej niż dziesięć lat, zacznij natychmiast :)Nauka nigdy nie będzie tak prosta, jak w ciągu pierwszych dziesięciu lat w życiu dziecka. To najlepszy okres na nauczenia się kolejnego języka. Rozpoczęta w tym czasie i systematycznie kontynuowana nauka daje gwarancję biegłego posługiwania się nim w całym dorosłym życiu. Przygodę z nowym językiem warto więc zacząć jak najwcześniej.Oferujemy zajęcia dla dzieci w następujących przedziałach wiekowych:

  • 4-5 lat — dwa razy w tygodniu po 45 minut
  • 6-7 oraz 8-9 lat — dwa razy w tygodniu po 60 minut
  • 10-13 lat — dwa razy w tygodniu po 90 minut


Język polski w ogóle się nie pojawia!
Na naszych kursach wykorzystujemy naturalne skłonności dziecka do poznawania otaczającego świata, jego wrodzoną chłonność językową. Uczymy przez zabawę – zajęcia odbywają się na podłodze, na dywanie, na bosaka – tańczymy, rysujemy, śpiewamy, odgrywamy scenki teatralne.

Nie ma zadań domowych, unikamy skojarzeń ze szkolnym drylem. Płynnie wprowadzamy najmłodszych w świat języka, dbamy łagodne przejście z etapu przedszkolnego do szkolnego.
 

Dziecko nie uczy się dlatego, bo musi, ale dlatego że chce – przychodzi do nas z uśmiechem, a wychodzi uśmiechając się nadal, ale teraz również w nowym języku :).