RODO

Drodzy klienci, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

expand_more
 

Administratorem Państwa danych osobowych jest Wytwórnia Języka Anna Dzieniszewska z siedzibą Łodzi 93-025 przy ulicy Paderewskiego 63, NIP 729-245-73-35.


Poniżej znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych w związku z realizacją usługi szkolenia językowego.

Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie RODO , celu zbadania Państwa poziomu językowego aby dopasować odpowiednie materiały do możliwości językowych słuchaczy, dokonywać oceny postępów podczas kursu, prowadzić monitoring szkoły oraz móc udostępniać na platformie internetowej informację dotyczące realizacji umowy zawartej z nami, takie jak frekwencja, ocena postępów i informacje dotyczące kursu językowego na który dokonaliście Państwo zapisu.

  • Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy na szkolenie językowe.
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest wymogiem umownym/warunkiem zawarcia umowy na prowadzenie szkolenia językowego. Brak podania danych osobowych będzie skutkował nieprawidłową komunikacją Szkoła-Klient.
  • Państwa dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym ja na nasze zlecenie, jest to firma księgująca, firma windykacyjna oraz firma informatyczna.
  • Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Jako administrator Państwa danych osobowych, zapewniamy prawo dostępu do Państwa danych, możecie je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możecie także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

Wiadomość do Wytwórni

Jako eksperci do czytania, mówienia i pisania w wielu językach – odpowiemy Ci szybko, dokładnie i z przyjemnością. Czekamy na Twoją wiadomość!

Gwarantujemy poufność informacji i chronimy dane klientów.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=